Zabezpieczenie blaszane - sześciokątne
Zabezpiecz budkę przed dzięciołem!
Okucie chroniące otwór wlotowy budki lęgowej przed uszkodzeniami przez dzięcioły.
Okucie w unikalnym kształcie sześciokąta!
Administratorem danych osobowych jest Ptasia Strefa Jakub Typiak. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: ps-z-a1-sześciokątne
Cechy produktu
Dane techniczne
Opis
Zabezpiecz budkę przed dzięciołem!
Oferujemy okucie chroniące otwór wlotowy budki lęgowej przed uszkodzeniami przez dzięcioły.
Wykonane z trwałej blachy nierdzewnej o grubości 0,5 mm, gwarantuje skuteczną ochronę.
✅ Pasuje do budek A1 i A z otworem wlotowym o średnicy do 35 mm (średnica otworu w okuciu: 35 mm).
✅ Łatwy montaż – mocowanie za pomocą dwóch wkrętów podkładowych 16 mm (w zestawie).
✅ Wskazówki montażowe: Ustaw okucie tak, by górne krawędzie otworu w budce i okucia idealnie się pokrywały. Przy otworze o średnicy 35 mm należy je precyzyjnie wyrównać.
Uwaga: Blaszki mogą mieć drobne rysy lub zadrapania powstałe podczas produkcji – nie wpływają one na ich działanie.
Wkręty dołączone do zestawu mają końcówkę PH1.
Zadbaj o bezpieczeństwo swoich skrzydlatych lokatorów!
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Jak działają opinie: każdy zalogowany użytkownik może dodać opinie, włączona moderacja: Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.